Reference

Věříte na osudové setkání ??
Já ANO!! Loni v listopadu jsem se seznámila s ženou s velký Ž. Olinka mi změnila život! Díky jejímu vedení v oblasti stravování jsem kompletně změnila životosprávu a životní styl. Je to dáma s lidským přístupem ke klientovi a 100% profesionál. Pod jejím vedení se mi podařilo upravit váhu z 89,9 kg na 73,5 kg.
Olinko velký dík !!! Kamča

Moje poznámka k referenci:

Kamča přišla jako mnoho klientů s diagnostikovanou obezitou. A vůbec neměla jednoduchou výchozí pozici: problematický přechodový věk a velmi náročnou práci jako řidička kamionu (povoláním ředitelka MŠ:). Ale ona si nikdy nestěžovala. Snažila se hledat řešení. Na cesty si připravovala jídlo na 5 dnů, něco se cestou zkazilo, postupně to vychytala... Chvíli ji váha stagnovala, ale ani tady to nevzdala. Její proměna je naprosto úžasná. Za 10 měsíců zhubla 16,4 kg a to převážně z tukové tkáně. Stala se z ní úspěšná poradkyně v oblasti zdravých doplňků stravy, kyslíkové kosmetiky a vizážistka. Založila FB skupinu Kyslíkem-Zdravě-Krásná. Já ji moc fandím:))

Olinku znám pár let z lekcí jógy. Vím, že se dlouhodobě zajímá o správnou stravu a hubnutí. Požádala jsem ji tedy o pomoc a domluvily jsme se na individuálních lekcích kurzu intuitivního hubnutí. Olinka mě ve dvou měsících provedla a vysvětlila zásady správného pohybu a stravy. Je nutné říci, že s ohledem na mou osobnost a individuální nastavení člověčí 😊. Nikdy jsem nepodléhala trendům různých diet a módnosti to či ono nejíst. Jsem zastáncem názoru, že když mám chuť na čokoládu, tak si ji přeci můžu vzít. Toto mé lidské nastavení zcela respektovala. Já jsem zase zcela vážně a zodpovědně respektovala její informace a pokyny. Od listopadu do března se mi podařilo shodit úžasných 13,5 kg. A můj pocit z tohoto hubnutí? Je opravdu intuitivní. V novém nastavení nemám pocit, že by bylo něco špatně, že něco nemůžu. Přijde mi zcela přirozené a vyhovující jíst tak, jak jím a co je důležité, cítím se skvěle! Před sebou mám ještě výzvu odevzdat 3-5 kg, ale vše má svůj čas. Zároveň je pro mě důležité setrvat a uvědomovat si rituály, aby si opuštěné kilogramy nenašly cestu zpět. Nemám strach, Olča mě vidí několikrát týdně na cvičení 😊. Lenka

Moje poznámka k referenci:

Tady to bylo opravdu FLOW od začátku, umožnilo nám to jít opravdu do hloubky a obohacení bylo vzájemné. Hodně jsme se i nasmály:)


Zde můžete kliknout na další reference. V průběhu celého roku jste zváni na některou z mých lekcí či workshopy, více na pružnápáteř

 


© 2017 INTUITIVNÍ HUBNUTÍ, Olga Štulírová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!